... umění, které má duši

                OSTATNÍ

ŘÁD  ZLATÉHO  BOBKU

Máme rádi zvířata a máme jich hodně. Jsou mezi nimi i tři morčátka. Boris a Boris a naháč Kubík a protože jsou rozmazlení, jako všechna naše zvířátka, jen tak nějaké seno jim nechutná. A už vůbec ne to za pár korun z Tesca. Manželovo kolega bydlí v brdských kopcích a začal nám seno sušit a vozit a klukům strašně moc chutná. No a jak jinak mu dát najevo náš vděk ? Tak vzniknul tento řád, řád zlatého bobku. Bobek je samozřejmně vyroben z polymeru :)

_________________________________________________________________________________

 

KOBRA

Kamarádka, která má přezdívku Kobra, mě požádala, zda bych jí nemohla udělat malou selfie figurku kobry. Nerada se fotí a tak místo svého portértu z návštěv různých míst, bude používat onu figurku. Pro mne to byla velká výzva. Přeci jen, nejsem sochař :). Ale s výsledkem jsem spokojená. Vnitřek kobry je pro lepší pevnost vyplněn drátem. Na oči jsem použila Swarovski korálky.

 

____________________________________________________________________________________

MEDAILE

Kolega z fotoklubu (velký nimrod) ... slavil osmdesáté narozeniny, a tak jsem byla předsedou pověřena, vyrobit medaily. Byla to velká výzva, ale statečně jsem se s tím poprala a s výsledkem jsem byla spokojená. Ale největší ocenění pro mne byla radost kolegy. 

 

________________________________________________________________________

Medaile pro vítěze Mapového okruhu Nekázanka

6.října 2018 proběhlo v Sokolově slavnostní vyhlášení celorepublikové fotografické soutěže Mapový okruh Nekázanka. Já, jakožto členka pořádajícího fotoklubu, jsem byla požádána, abych vyrobila medaile. Celý projekt mi zabral dva měsíce, ale s výsledkem jsem opravdu spokojená. A co víc, spokojení byli hlavně ocenění jednotlivci a kluby.

PS.: jedna medaile (zlatá) mi zůstala doma 

_________________________________________________________________